سایت هکفا در زمینه آموزش برنامه نویسی با گرایش امنیت و تست نفوذ قعالیت دارد.

درباره هکفا

هکفا باهدف ایجاد یک مرجع کامل در زمینهٔ هک و امنیت فارسی از سال 1399 شروع به فعالیت کرد. در هکفا سعی می‌کنیم به نیازهای شما کاربران عزیز در زمینهٔ هک و امنیت پاسخ دهیم. قصد داریم به شما کمک کنیم تا ابتدا آموزش ببینید و سپس وارد بازار کار شوید.

روش آموزش در هکفا

هکفا با اهدافی بزرگ ایجاد شد. در هکفا تصمیم گرفتیم مرجع آموزشی مفید برای افراد آماتور و نیمه حرفه ایی در زمینه هک و امنیت باشیم. جدا از بحث آموزش ما سعی بر این داریم افراد را وارد بازار کار کنیم که دو طرف بتوانند از فعالیت خود راضی باشند!

روش دریافت وجه از مشتری

پرداخت شما از طریق درگاه پرداخت آیدی پی انجام خواهد شد. این درگاه‌ از تمامی کارت‌های عضو شتاب پشتیبانی می‌کنند. همچنین می‌توانید با مدریر وبسایت تماس گرفته و شماره‌حساب‌های ما را برای واریز وجه دریافت نمایید.

روش تحویل محصول به مشتری

ما از سریع‌ترین و راحت‌ترین روش موجود برای تحویل محصولات استفاده می‌کنیم. بلافاصله بعد از پرداخت هزینه، به صفحه‌ای ارجاع داده می‌شوید که شامل رسید خرید و لینک دانلود مستقیم محصولات و آموزش استفاده از محصول خواهد بود.

روش پشتیبانی محصولات

شما می‌توانید به‌صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته در ۳۶۵ روز سال از طریق راه های ارتباطی هکفا با ما در تماس باشید. سعی می‌کنیم در کمترین زمان ممکن پاسخی مناسب به درخواست پشتیبانی شما ارسال کنیم.