تماس با هکفا

شما در این بخش می‌توانید با راه‌های مختلف ارتباطی در وب‌سایت هکفا آشنا شوید. توجه داشته باشید که اگر سوالاتی در رابط با محصولات آموزشی دارید، می‌توانید از داخل حساب کاربری خود تیکت ارسال کنید.

 درود بر شما. در این صفحه راه‌های ارتباطی را به شما عزیزان ارائه داده‌ایم. لطفاً قوانین مربوطه را مطالعه کنید و سپس برای ارتباط با ما از راه‌های زیر اقدام کنید. 

قوانین ارتباط با ما در هکفا

در ابتدا باید ذکر شود که پشتیبانی دوره‌های آموزشی در هکفا فقط از طریق ثبت تیکت از پنل کاربری در وب‌سایت هکفا می‌باشد. اگر یک دوره آموزشی را از هکفا تهیه کرده‌اید در مرحله اول شما به‌عنوان کاربر هکفا باید از پنل کاربری در هکفا تیکت ارسال کنید تا ما در سریع‌ترین زمان ممکن به شما پاسخ دهیم.

در مرحله دوم آموزش‌های رایگان منتشر شده در وبلاگ هکفا دارای پشتیبانی تیکتی نیستند، اما اگر تیکتی در این راستا منتشر شود حتماً به شما عزیزان پاسخ خواهیم داد. شما برای ارسال تیکت در این راستا باید در هکفا حساب کاربری بسازید و سپس تیکت ارسال کنید اما برای اینکار بهتر است در زیر همان مقاله نظر خود یا مشکل خودتان را بنویسید تا ما به شما عزیزان در زیر همان مقاله پاسخ دهیم.

در مرحله سوم ما در شبکه‌های اجتماعی داخلی هیچ‌گونه فعالیت نخواهیم داشت. در شبکه‌های اجتماعی خارجی مثل یوتوب، تویتر یا .. فعالیتی نخواهیم داشت. در حال حاضر، هکفا فقط در تلگرام حضور دارد که می‌توانید در کانال تلگرام هکفا عضو شوید تا از روند کاری ما اطلاع بیشتری داشته باشید.

در مرحله چهارم ممکن است برای گزارش مشکلات فنی اقدام کنید. کشف آسیب‌پذیری از هکفا، یا گزارش مشکلات فنی یا ظاهری در هرجایی از وب‌سایت هکفا. در این صورت می‌توانید تیکت ارسال کنید یا بازهم در شبکه‌های اجتماعی مثل تلگرام با مدیریت هکفا در ارتباط باشید تا از سمت مدیریت سایت با شما تماس برقرا شود.(rmsup@ راه ارتباطی در تلگرام جهت هماهنگی).

در آخر ما به‌عنوان یک وب‌سایت آموزشی محدویت‌های الکی را برای شما اعمال نخواهیم کرد. برای نمونه ما در شبکه‌های اجتماعی مثل تلگرام هم جوابگوی شما عزیزان خواهیم بود. اما بهتر است برای پشتیبانی دوره‌ها و آموزش‌ها در هکفا تیکت ارسال کنید و در غیر این صورت می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی از جمله تلگرام مارا دنبال کنید.