قوانین و شرایط استفاده در وب‌سایت هکـــــــــفا

شما به‌عنوان کاربر وب‌سایت هکفا با خرید و تهیه محصول آموزشی از وب‌سایت هکفا توافقنامه زیر را تایید کرده و نیازی به اخذ امضای فیزیکی از کاربر برای تایید موارد زیر نیست. خرید و تهیه شما به‌عنوان کاربر از وب‌سایت هکفا به منزله قبول قوانین و مقررات درج شده در این صفحه می‌باشد. طرفین قرارداد مشتری و وب‌سایت هکفا با آدرس hakfa.org می‌باشد که در این قرارداد به اختصار هکفا نامیده می‌شود.

تعاریف اولیه

قوانین جمهوری اسلامی ایران: منظور از قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و مقرراتی است که به تصویب مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی رسیده باشد و به‌صورت لازم‌الاجرا درآمده باشد. ازجمله قوانینی که سایت هکفا تابع آن می‌باشد قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از مصرف‌کننده است که در قسمت نمادهای اعتماد هکفا می‌توانید مجوزها را مشاهده کنید.

توافق: منظور از توافق، صفحه قوانین و مقررات حاضر می‌باشد که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و تنظیم‌کننده روابط بین هکفا و کاربران این وب‌سایت می‌باشد.

وب‌سایت: در توافق حاضر هرکجا از کلمه «وب‌سایت» استفاده شده است منظور وب‌سایت هکفا – hakfa.org می‌باشد.

محصولات آموزشی: منظور از محصولات آموزشی، تمام آموزش‌هایی است که در بخش «محصولات یا فروشگاه» وب‌سایت هکفا موجود است.

موضوع فعالیت وب‌سایت هکفا

به‌صورت کلی وب‌سایت هکفا در زمینه آموزش‌های هک و برنامه نویسی با گرایش امنیت، تست نفوذ و امنیت و فعالیت هایی که در این راستا است می‌باشد که تماماً طبق قوانین جرائم سایبری ایران زیبا خواهد بود. دربار هکفا بیشتر بخوانید …

حساب کاربری

ورود یا ساختن حساب کاربری در وب‌سایت هکفا رایگان می‌باشد. برای عضویت باید به بخش حساب کاربری مراجعه نمایند. ثبت‌نام در سایت و تکمیل فرم عضویت که در آن اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل دریافت می‌شود به‌منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات وب‌سایت هکفا می‌باشد.

هر شخصی که به هر مقصود و به هر اندازه‌ای از وب‌سایت هکفا استفاده نماید به‌معنای آن است که از تمام قوانین و مقررات وب‌سایت هکفا آگاهی کامل دارد و آن را به‌صورت کامل پذیرفته و تابع آن می‌باشد.

کاربر هکفا فقط می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد و قابل ذکر است که کاربر باید با اکانت رسمی خود (جیمیل یا شماره تلفن) در هکفا ثبت نام کند.

کاربر هکفا برای عضویت در وب‌سایت باید از اطلاعات و مشخصات هویتی خواسته شده استفاده نمایند و وب‌سایت هکفا هیچ‌گونه مسئولیتی در ازای تخلف از این ماده ندارد.

درصورتی‌که معلوم شود شخصی با نام و حساب کاربری جعلی اقدام به خرید محصولات و یا استفاده از وب‌سایت نموده است، هکفا می‌تواند نسبت به حذف آن حساب کاربری اقدام نماید. در این حالت وجه پرداخت شده به کاربر مسترد نخواهد شد. البته قابل ذکر است که قبل از انجام دادن، با شما تماس خواهیم گرفت.

مسئولیت‌های هکفا

اطلاعات کاربران نزد وب‌سایت هکفا محفوظ است و هکفا تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات کاربران انجام می‌دهد و سعی می‌کند از امکانات و زیرساخت‌های لازم برای این مقصود استفاده نماید.

وب‌سایت هکفا تمام تلاش خود را می‌نماید تا آموزش‌ها و خدمات باکیفیت به کاربران ارائه دهد و پذیرای پیشنهادات و انتقادات باشد.

وب‌سایت هکفا تمام تلاش خود را جهت به‌روزرسانی صفحات و مطالب خود می‌نماید. هکفا می‌تواند بنا به هر دلیلی به‌صورت آزادانه اقدام به حذف یا از دسترس خارج نمودن موقتی یا دائمی صفحه خاصی از وب‌سایت نماید و این اقدام حقی برای اعتراض به کاربران نمی‌دهد.

مسئولیت‌های کاربر

کاربر هکفا باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود کوشا باشد و اطلاعاتی مانند نام کاربری، اطلاعات تماس و رمزهای عبور را نزد خود محرمانه نگه دارد. در صورت تخلف از این ماده و افشای اطلاعات کاربر، وب‌سایت هکفا هیچ مسئولیتی ندارد و تمام مسئولیت‌ها و عواقب بر عهده خود کاربر است. البته قابل ذکر است که قبل از انجام دادن، با شما تماس خواهیم گرفت.

کاربران هکفا نباید حساب کاربری خود را، به هر هدفی، نزد شخص یا اشخاص دیگری بسپارند. هکفا فقط به شخصی که مالک حساب می‌باشد خدمات می‌دهد. درصورتی‌که بر اثر استفاده هم‌زمان از حساب کاربری یا انتقال آن به دیگری مشکلی ایجاد شود تمام مسئولیت‌ها بر عهده کاربر است و هکفا هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. ضمن آنکه درصورتی‌که معلوم شود چند نفر به‌صورت هم‌زمان از یک حساب کاربری و محصولات آموزشی استفاده می‌نمایند هکفا می‌تواند بنا به صلاحدید اقدامات لازم را انجام دهد.

کاربران هکفا متعهد هستند تمام محصولات آموزشی را که خریداری می‌نمایند به‌صورت شخصی استفاده نمایند و از به اشتراک گذاشتن آن‌ها در فضای آنلاین یا آفلاین، به‌صورت مستقیم یا باواسطه، خودداری نماید. در صورت تخلف از مفاد این ماده و انتشار یا انتقال محصولات آموزشی، هکفا حق پیگیری‌های قضایی و قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد.

مالکیت فکری

تمام محتوای وب‌سایت هکفا مانند محتوای مقالات، محصولات آموزشی، صوت‌ها، ویدیوها و … متعلق به هکفا می‌باشد و جهت بازآفرینی و یا هرگونه کپی یا اقدام خلاف قانون دیگری، فرد باید با مدیریت هکفا «رضا مظفری نیا» در ارتباط باشد.

لذا کاربر هکفا نباید در قسمت‌های مختلف وب‌سایت اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.

همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، گزارش او به مراجع قانونی داده خواهد شد.

البته قابل ذکر است که چنین نظراتی تایید و منتشر نخواهند شد و در مرحله اول هیچ اقدام قانونی صورت نخواهد گرفت. اما قابل ذکر است که کاربر باید از این قوانین رعایت کند.

نظرات

کاربر هکفا می‌تواند در بخش‌های مختلف وب‌سایت که امکان ثبت نظر وجود دارد نظر خود را ثبت کند. (نظرات باید به فارسی نوشته شده باشند)

نظرات فقط باید در خصوص موضوع همان محتوا باشد و کاربر به‌هیچ‌وجه اجازه ندارد درباره مسائل متفرقه مانند مسائل مذهبی و سیاسی نظری ثبت نماید. (تایید نخواهد شد)

کاربر هکفا حق ندارد به شخص یا اشخاص دیگری توهین نماید یا نظری را بیان کند که مبین نقض حقوق دیگری باشد. (تایید نخواهد شد)

وب‌سایت هکفا می‌تواند در نظرات تغییر و اصلاح ایجاد نماید و یا به‌کلی از انتشار آن‌ها جلوگیری به عمل آورد.

فورس ماژور