استخدام هکر از دروغ تا واقعیت | چگونگی سفارش هک از یک هکر | چگونه یک هکر را استخدام کنیم؟

استخدام هکر از دروغ تا واقعیت! از نظر شما آیا می‌توانیم یک هکر کلاه سیاه را استخدام کنیم؟ هکر کلاه سفید چطور؟ در ادامه به شما از روند استخدام یک هکر، سفارش هک، استخدام هکر در دارک وب، استخدام هکر در ایران، استخدام هکر رایگان، استخدام هکر در پلیس فتا و .. صحبت خواهیم کرد. از واقعیت‌ها تا دورغ‌ها و کلاهبرداری‌هایی که از این عنوان‌ها می‌شود. در بخش دانش اولیه هک و امنیت با من همراه باشید.

استخدام هکر – سفارش هک – کلاهبرداری؟

در مرحله اول ممکن است تا الان چیزی راجع‌به نوع هکرها فهمیده باشید؟ هکرهای خوب، هکرهای بد. البته با دسته‌بندی کلاه سفید، سیاه و خاکستری و شاید هم صورتی. البته باید دقت کنیم که هک به‌صورت کلی یک عمل مجرمانه و غیر قانونی است. اما در بخش‌های مختلفی این هک با عنوان تست نفوذ، هکر کلاه سفید، هک قانونی و.. به مخاطب ارائه می‌شود. در این مقاله از صفر تا صد به شما حقیقت‌ها را خواهم گفت.

استخدام هکر
استخدام هکر

در مرحله بعدی باید به شما توضیح دهم که این امر شامل دو بخش متفاوت می‌باشد. هرازگاهی واقعیت و گاهی دروغ و کلاهبرداری. به‌صورت قانونی چیزی به عنوان استخدام هکر و سفارش هک داریم اما نه با این موضوع که درخواست شم از آن هکر این باشد: آیا کسی هست که به من کمک کند این سیستم را هک کنم؟ می‌خواهم بدانم دوست دخترم به من خیانت می‌کند یا خیر، من باید چه‌کار کنم؟ سفارش هک شبکه‌های اجتماعی، سفارش هک وب‌سایت مدرسه یا …!

سفارش هک قانونی طبق یک چارچوب و اصول صورت خواهد گرفت. اما نه با درخواست‌های بالا. اما بازهم برای شما راه‌حل و توضیحاتی ارائه خواهم داد که این موضوع برای همیشه روشن شود! پس ابتدا در مرحله اول سفارش هک یا استخدام یک هکر کلاه سیاه غیر قانونی خواهد بود اما در مورد بعدی ما برای ارزیابی امنیت شرکت، سازمان یا .. می‌توانیم از هکرها کلاه سفید استفاده کنیم و طبق قانون از عملیات تست نفوذ یک هکر کلاه سفید بهره ببریم. البته آن هم در چارچوب یک قرارداد بین طرفین.

سفارش هک از یک هکر

در تصویر زیر خواهید دید که در دارک وب ما وب‌سایت هایی را داریم که برای شما هک غیرقانونی را انجام خواهند داد. اما آیا این هک صورت می‌گیرد؟ در 99درصد خیر. کلاهبرداری صورت می‌گیرد. در دارک وب یا خود سرفیس وب هکرهایی هستند که روند را به شما توضیح می‌دهند. برای مثال در خود اینستاگرام بارها دیده‌ایم که کامنت‌هایی ارسال می‌شود که هک واتس‌اپ، تلگرام یا .. فقط 50 هزارتومان. تا الان بیش‌از 100 نمونه از این پیام‌ها، در اینستاگرام خودم دریافت کرده‌ام که مخاطب‌ها گفته‌اند از ما کلاهبرداری شده است. اما حال تصویر زیر را ببینید.

سفارش هک در دارک وب
سفارش هک در دارک وب

این نمونه از وب‌سایت ها به‌صورت عادی در دسترس عموم مردم نیستند. پرداخت از طریق ارزهای دیجیتال خواهد بود. در توضیحات آمده است که شما باید ابتدا تمام هزینه را پرداخت کنید. بعد از پرداخت اگر از شما دزدی شود در هیچ مرحله‌ای از طرف هیچ سازمانی در ایران یا .. قابل پیگیری نیست. البته این روند در 99 درصد قابل پیگیری نبوده است. اما این تنها یک وب‌سایت از هزاران وب‌سایتی است که خدمات هک‌های غیرقانونی را به شما در دارک وب ارادئه می‌دهند.

هک حساب بانکی، هک شبکه‌های اجتماعی، هک موبایل، هک وب‌سایت ها و… از جمله خدماتی هستند که هکرهای کلاه سیاه قادر به انجام آن هستند. اما در این مرحله ما نمی‌توانیم اعتماد کنیم. حالا هکر فارسی زبان باشد یا .. در این مرحله ما نباید دست به روی گزینه سفارش هک بزاریم و درخواست هک کنیم. راه حل چیست؟ در ادامه به شما توضیح خواهم داد.

استخدام هکر در دارک وب

دسترسی به دارک وب با tor امکان پذیر خواهد بود و به‌صورت عادی با مرورگرهای فعلی خودتان نمی‌توانید وارد محیط دارک وب شوید. آیا می‌توانیم در دارک وب یک هکر را استخدام کنیم؟ بله. اما اگر بخواهم یک درصد امید به شما بدهم، نخواهم داد. پرداخت تنها از راه‌های ارزدیجیتال خواهد بود. در این مورد تماماً از شما کلاهبرداری خواهد شد. در تصویر زیر من با یک جستجوی ساده توانستم لیست‌ وب‌سایت‌هایی که سفارش هک انجام می‌دهند را پیدا کنم.

استخدام هکر در دارک وب
استخدام هکر در دارک وب

در هر صورت ما وقت برای تست یک هکر یا به عبارتی وقت برای پیدا کردن یک هکر واقعی در دارک وب نخواهیم گذاشت. به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود که شما برای سفارش هک هزینه‌ای را پرداخت کنید. حالا چه در دارک وب یا در سرفیس وب. بحث را بیشتر از این ادامه نخواهم داد. کلید این صحبت، تنها اعتماد نکردن و عدم انجام اینکار شد. پس به هیچ عنوان به سمت سفارش هک در این بخش نروید.

استخدام هکر در ایران

استخدام هکر در پلیس فتا، سپاه یا مراکز سازمانی دیگر بر اساس یک شرایط ویژه می‌باشد که با یک سرچ ساده به آن خواهید رسید. اما باید در نظر داشته باشید چه در ایران، چه در آمریکا یا کشورهای دیگر هک یک عمل مجرمانه به حساب می‌آید. در ایران ما بارها دیده‌ایم که افراد زیادی در این راستا هستند که در قبال دریافت یک مبلغ برای ما یک کار را انجام خواهند داد. طبق تجربه 99 درصد کلاهبرداری صورت خواهد گرفت. به صورت عمومی شما نباید در این زمینه کُنشی را انجام دهید.

استخدام هکر در ایران
استخدام هکر در ایران

به‌عنوان یک هکر کلاه سفید و انجام یک هک قانونی شما می‌توانید به هکرهای کلاه سفید دسترسی داشته باشید. اما هک غیرقانونی و غیرمجاز را از هیچ فردی نخواهید. در بیشتر مواقع سر شما کلاه خواهد رفت و هزینه پرداختی غیر قابل دریافت خواهد بود. به هیچ عنوان به هیچ فردی اعتماد نکنید و پولی برای سفارش هر هک غیرمجازی پرداخت نکنید.

بحث ما بر سر موضوع استخدام یک هکر کلاه سفید و انجام یک هک قانونی و طبق چارچوب قرارداد بین طرفین نیست. از این موضوع بیرون خواهیم کشید و به سر موضوع اصلی خواهم رفت و در ادامه به جمع‌بندی مقاله نزدیک خواهیم شد.

بررسی سفارش هک در سرفیس وب

تا الان چندین وب‌سایت مشاهده کرده‌ام که این عمل هک غیرمجاز را انجام خواهند داد. اما ما اعتمادی نخواهیم کرد. حالا ممکن است واقعاً با پرداخت 1هزاردلار برای ما موبایل شخص مورد نظرمان را هک کنند و ما به اطلاعات شخص مورد نظرمان دسترسی داشته باشیم. اما آیا 1هزار دلار ارزش اینکار را برای شما دارد؟ با دلار 40هزارتومان در این تاریخ حساب کنیم؟ 40میلیون تومان! خب با پرداخت 1 میلیون ما بهترین ابزار را تهیه میکنیم و 39 میلیون را پس انداز می‌کنیم. چی بهتر از این؟ یعنی چی؟ در ادامه توضیح خواهم داد.

بررسی سفارش هک در سرفیس وب
بررسی سفارش هک در سرفیس وب

جدا از توضیحات من، باید در نظر داشته باشید که واقعاً اندکی از هکرهای کلاه سیاه، خاکستری درستی هستند که برای شما سفارش هک را انجام خواهند داد. اما دسترسی به چنین هکرهایی واقعاً دشواری زیادی دارد. ارزشش را دارد؟ اگر بله؟ در مرحله بعد توان پرداخت هزینه هزاردلاری به یک هکر را دارید؟ با خود صادق باشید و در ادامه با من همراه باشید.

سفارش هک و استخدام یک هکر حرفه ای
سفارش هک و استخدام یک هکر حرفه ای

به‌صورت کلی سفارش هک غیرقانونی و استخدام یک هکر در هر شرایطی برای انجام کارهای غیرقانونی پیشنهاد نمی‌شود. به هرحال پیشگیری در این زمینه بهتر از هرچیزی است. اما حالا که فهمیده‌ایم این یک کلاهبرداری بزرگ است، برای انجام هک غیرقانونی چه‌کارهایی باید انجام دهیم؟ در ادامه به شما توضیح خواهد داد.

توصیه من بجای سفارش هک یا استخدام هکر

با توجه به توضیحاتی که ارائه دادم شما تا الان باید تصمیم گرفته باشید که سمت این روند پر دردسر نروید. اما برای انجام یک هک قانونی واقعاً چیکار کنیم؟ در مرحله اول اگر بتوانید یک هکر کار درست را برای انجام اینکار پیدا کنید پس نیاز به خواندن ادامه این مطلب ندارید اما پیشنهادی که من به شما می‌کنم هزینه کردن برای تهیه یک ابزار، یا آموزش دیدن در این زمینه می‌باشد. توضیح بیشتر؟

توصیه من بجای سفارش هک یا استخدام هکر
توصیه من بجای سفارش هک یا استخدام هکر

با روند و پیشرفت دنیای اینترنت، هکرها در حال حاضر ابزارهای توسعه داده‌اند که برای هک استفاده می‌شوند. یعنی شما یک ابزار را به قیمت 1 میلیون تومان یا مثلاً 150دلار تهیه می‌کنید و با آن ابزار و انجام دادن یک‌سری روند برای هک کردن فرد مورد نظرتان، می‌توانید با آن ابزار اختصاصی فرد مورد نظر خودتان را هک کنید. حالا می‌تواند یک موبایل اندرویدی باشد یا یک کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز یا .. فرقی ندارد. شما باید به دنبال یک ابزار قوی و حرفه‌ای باشید.

در مرحله بعد با هزینه کردن برای آموزش دیدن می‌توانید این علم هک را یاد بگیرید. برای مثال دوره اندروید هکینگ. با آموزش دیدن شما در آن زمینه قادر به انجام کاری خواهید شد که علاقه و نیاز به انجام آن را دارید. پس یا ابزار از جای معتبری تهیه کنید یا برای آموزش دیدن هزینه کنید. اما در 99درصد مواقع به سوی سفارش و استخدام یک هکر برای انجام کار غیر قانونی نروید.

جمع‌بندی

در این مقاله در ابتدا به روند سفارش هک و استخدام یک هکر پرداختیم. به شما توضیح دادم که تایپ‌های متفاوتی برای انجام اینکار داریم. اما یک‌سری از مورد‌ها مثل هزینه برای سفارش هک یا استخدام یک هکر برای انجام یک هک غیر قانونی پیشنهاد نمی‌شود. تنها به‌دلیل کلاهبرداری و مشکلات قانونی. در مرحله بعدی پیشنهاد من به شما تهیه یک ابزار در این زمینه بود و در آخر هزینه برای آموزش. چگونه یک ابزار مناسب تهیه کنیم؟ چگونه آموزش خوب ببینیم؟ از کجا و چطور؟ در آینده نزدیک به شما توضیح خواهم داد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیاز 4.5 / 5. 8

3 دیدگاه برای “استخدام هکر از دروغ تا واقعیت | چگونگی سفارش هک از یک هکر | چگونه یک هکر را استخدام کنیم؟

 1. ایمان مومن پور :

  برای پیگیری یک کلاهبرداری در زمینه ارز دیجیتال ترون نیاز به مشاوره هکر یا devoops دارم. کسی می تونه کمک کنه؟

 2. محمد امین :

  فیلد شغلی ای به نام هکر تو دنیا وجود ندارد برای پیدا کردن هکر باید به دنبال متخصص devoops باشید هکر های شبکه های اجتماعی و وب سایت و…. همگی با سیستم عامل کاتلین پس دنبال متخصص های این دو باشید.
  دارک وب هم امنیتش با قفل های سخت افزاری و رمز گذاری های پیچیده و ….. افراد عادی اصلا دسترسی ندارن . این محیط برای سیاست مداران یک کشور . مافیا های بزرگ . قاچاق چیان و ….. وجود داره و هر چیزی که در این مورد و دسترسی به این شبکه ها توی اینترنت هست همگی اطلاعات غلط و نادرست هستش.
  مثلا گروه عدالت علی یا آنانیموس گروه هایی هستند که خود سازمان ملل اونارو به کار میگیره و بهشون ابزار فراتر از چیری که تو دسترس همگان هست بهشون میده چه بسا اصلا این گروه ها خودشون و این اسم گذاری ها فقط جنبه سیاه نمایی و رد گم کنی داره البته سیستم امنیتی ایران هم همگی از فایروال های خارجی استفاده میشه که برای اونا هک کردن این شبکه های ایرانی کار سختی نیست.
  پس از اندی چند سال کار تو حوضه شبکه پیشنهاد میکنم اگر میخواین هکر بشید برید دنبال ی کار دیگه چون هکر بودن برای شما نهایتش اینه باید برید اینستا دوس دختر فلانی رو هک کنید یا تلگرامشو با ی سایت وردپرسی که افزونه یا قالب مخرب روش ریختن و امثال این خاله بازیا.
  موفق باشید

  • Avatar photo
   رضا مظفری نیا :

   درود ممنونم از نظر شما.
   تا حدی صحبت های شما منطقی و درست بود. اما ما وقتی از یک هکر حرف میزنیم صحبت ما بر روی فردی که با فیشینگ یک حساب اینستاگرام یا .. میدزده نیست. فردی که شبکه کار میکنه با فردی که تست نفوذ شبکه انجام میده داستانش فرق داره. همین الان ما کلی شبکه آسیب پذیر در ایران داریم. چرا؟ چون فردی که به زبون خودش شبکه کاره، دانش ایمن سازی اون شبکه رو نداشته. در مرحله بعدی این هکرها هستند که در طی این چند دهه کارهای بزرگی رو برای تمام مردم دنیا انجام دادند. در ضمن ما به عنوان یک هکر کلاه سفید استخدام میشیم و اینارو قبلاً توضیح دادم اما از نظرتون ممنونم. فقط خواستم کسانی که این کامنت رو میبینند یاد بگیرن که این رشته هم ریشه داره هم باهاش میشه کارای بزرگی کرد و هم پول خوبی بدست آورد. البته اولویت ما با تخصص هست. ممنون از همراهی شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =